Reklamy mířící na seniory

Datum: 05.03.2017, 20:53 | Autor: Evža | Počet sledujících: 0

Obsah tématu:

Dobrý den,

jsem zde nový, čerstvě registrovaný a zdravím všechny stávající členy. Také se vám zdá, že v mediích poslední dobou přibývá počet agresívních reklam zacílených na seniory, jejichž cílem je vnutit vám zboží pochybné kvality a iracionální ceny ? Má manželka bohužel patří do skupiny lidí se zavázanýma očima, kteří této mediální manipulaci podlehli. Je členkou "Walmark clubu" a pravidelně investuje nemalé sumy do různých "zaručených" léků této značky. Nyní k mému problému. Dlouhodobě mne sužují problémy s prostatou a též s erekcí - to už patří k věku. Ošetřující lékař mi předepsal snad všechny dostupné medikamenty na prostatu, jejich výsledek je vždy stejný - nulový, nebo minimální a krátkodobý. Manželka mi přirozeně vždy odříkávala traktáty o tom, který lék její milované značky by mi s těmito obtížemi pomohl, já však nejsem hloupý, abych se nechal obalamutit kdejakým paskvilem jen proto, že na něj dělal reklamu p. Vašut ! Před týdnem jsem oslavil narozeniny a jaké bylo mé překvapení, když jsem od manželky mimo obligátních ponožek obdržel obrovské balení tohoto  P r o s t e n a l u ! Manželka na mne od té doby vyvíjí silný nátlak, abych ty zatrolené modré pilule začal užívat, již se pomalu bojím, že se jednoho rána vzbudím s nepříjemným tlakem v jícnu a zjistím, že manželka mne štope Prostenalem jako husu ! 

Poradíte, jak celou nepříjemnost vyřešit? Budu velmi vděčen.

S přátelským pozdravem

Evžen z Vršovic

KOMENTÁŘE:
Zobraz komentáře

CHATOVACÍ MÍSTNOST

Chat je pouze pro přihlášené uživatele.

Komentáře:
Vlákna - Nejlepší - Podle času