Senioři dostanou v únoru mimořádný příspěvek k důchodu 1 200 korun

Datum: 10.11.2015, 15:09 | Autor: admin | Počet sledujících: 11

Obsah tématu:
Na zasedání poslanecké sněmovny v pátek 13. listopadu schválili poslanci mimořádný příspěvek k důchodu ve výši 1200 korun. Pro návrh hlasovali poslanci všech stran. Mimořádný příspěvek je reakcí na minimální valorizaci, která by penzistům přidala v průměru jen 40 korun. Normu teď musí schválit Senát.

KOMENTÁŘE:
Zobraz komentáře

CHATOVACÍ MÍSTNOST

Chat je pouze pro přihlášené uživatele.

Komentáře:
Vlákna - Nejlepší - Podle času

hav_Ma | 15.01.2016, 16:00
Tak co si mám za to koupit? Co mi navrhnete?
holman | 14.01.2016, 10:41
ČSSZ přineslo podrobnou zprávu o výplatě toho příspěvku http://www.seniorum.cz/aktuality/z-domova/udalosti-d/10060-cssz-3a-jednorazovy-prispevek-duchodci-bude-vyplacen-v-unoru
verajelin | 12.12.2015, 23:50
Senioři dostanou v únoru mimořádný příspěvek k důchodu 1 200 korun Dobrý den. Omlouvám se, jsem tady poprvé, takže asi jsem ten komentář napsala někam jinam. Nevadí, já to klidně zopakuji. Že nám seniorům - důchodcům bude milostivě přidáno 1200 Kč v únoru, a to kdoví jestli, se mi nelíbí. Mi by úplně stačilo, kdyby nám přidali 168 Kč/měsíc. Nemuseli by se "trápit" nad tím, že to státní kasu stojí 3 nebo kolik miliard najednou. Při těch 168 Kč/měsíc by to pro 2 a něco milionů důchodců, podstatně méně. Pak by mě ještě zajímalo, kde je těch 333 miliard Kč, které byly ve fondu, kam jsme si my důchodci celý život spořili peníze? Kdepak jsou ty miliardy?! Rozpuštěné a vypuštěné, a to jak exprezidentem Klausem, tak i premiérem Topolánkem. Přidat nám zase oněch úžasných 40 Kč to asi už bylo i na naše "vedoucí činitele" opravdu "silné kafe", že? Hezký den přeji všem.
Sokol | 16.12.2015, 10:13
Mě na tom celém hlavně vadí to, že v tom není žádná vize a odtud žádný systém. Všechno se děje nahodile, podle jakýchsi těžce čitelných politických priorit.
fran | 13.01.2016, 12:18
No to jsem zvědavá,