Zobrazených 1-1 z celkově 1 záznamů.

Jak to funguje

Pokud chcete zakládat diskuzní témata, diskutovat nebo chatovat, musíte se přihlásit, nebo si založit účet, pokud jste tak ještě neučinili. 

V rámci diskuzního fóra můžete zakládat vlastní témata, nebo diskutovat témata jiných uživatelů. 

Na hlavní stránce, kde je uvedený i seznam témat, můžete použít chatu pro komunikaci v reálném čase, stejně tak v rámci jednotlivých témat lze chatovat prostřednictvím chatů věnovaným jednotlivým založeným tématům. 

Pokud se rozhodnete, můžete své diskutované téma, které jste založili, proměnit v petiční akci a sbírat podpisy petentů. Po sebrání vámi nastaveného počtu podpisů petici uzavřete a informaci o ní můžete odeslat přes sociální sítě, nebo přes náš přednastavený seznam redakcí jednotlivých sdělovacích prostředků. 

Uživatel také může díky svému osobnímu blogu rozvádět jím diskutovaná témata v rámci rozsáhlejších textů.

 

Pravidla diskuze na webové agoře v rámci diskuzních fór a chatů 

Diskuzní fórum slouží k vyjadřování vlastních názorů k danému tématu, snažte se je proto sdělovat srozumitelnou formou.

Buďte ve svém vyjadřování slušný a kultivovaný. 

Ve svých formulacích se vyhněte jakémukoliv porušování zákonů České republiky.

Diskuze není určena k napadání odlišných názorů ostatních diskutujících.

Nebuďte vulgární ani hrubý a nerozšiřujte lži.

Je zakázáno šířit prostřednictvím diskuzí a chatů reklamní sdělení (spam), vkládat příspěvky s nulovou informační hodnotou za účelem zahlcení fóra nebo chatu (tzv. zahlcování) nebo vkládání velkého množství zpráv obsahující pouze „smajlíky“. 

Pokud diskutující poruší ve svém příspěvku výše uvedená pravidla, pak je redakce oprávněna takové příspěvky smazat. Redakce může omezit vstup do zvolených diskuzí jen pro registrované uživatele a to i dodatečně. Pokud by diskuze jako celek porušovala tato pravidla diskuzí, je redakce oprávněna diskuzi odstranit. Redakce rovněž může zakázat na neomezenou dobu uživateli, který opakovaně porušil pravidla diskuze, vkládání příspěvků.